Nasıl değişim veya iade  yapılır?

Öncelikle Whatsapp üzerinden 0543 173 63 86 no'lu telefon numarası ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

www.bescobel.com üzerinden yaptığınız alışverişte beden değişimi veya farklı bir ürün ile değişim için teslim tarihinden sonra 14 gün içinde 0543 173  63 86  whatsapp hattından yazılı olarak değişim talebinizi oluşturabilirsiniz. Değişimlerde tarafımıza gönderirken ARAS KARGO'nun herhangi bir şubesi üzerinden  2216654551427  nolu cari kodu ile kargonuzun gönderimini sağlayabilirsiniz. BİZE ULAŞTIRACAĞINIZ ÜRÜNÜN İADE ÜCRETİ MÜŞTERİYE AİTTİR . Değişim sonrası tarafınıza gönderilen kargo ücreti ise ücretsizdir. Ürünleriniz tarafımıza ulaştığında Aynı Gün içinde istediğiniz yeni ürün kargoya verilir.

Kampanyalı ürünlerde iade

Kampanyalı ürünlerde iade kabul edilmemektedir. 14 gün içinde beğendiğiniz herhangibir başka ürün ile değişim yapılabilir.

Ürünü iade etme süresi kaç gündür?

bescobel.com üyelerinin arızalı yada ayıplı malın iade süresi 14 gündür. Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre  14 gün olan bu süre kanunlar tarafından denetlenir ve satın alma sonrası mailinize gönderilen satış sözlemesinde yer alır.

ARAS KARGO'nun herhangi bir şubesi üzerinden 2216654551427  nolu cari kodu ile kargonuzun gönderimini sağlayabilirsiniz.

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde, ayıplı yada arızalı ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz.

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde süre 14 gündür. Eğer ürün kargo sırasında dıştan gözlenebilir şekilde deforme olmuş ise, kargo görevlisine tutanak tutturup geri iade ediniz. Kusurlu ürün iadelerinde kargo ve diğer masraflar satıcı tarafından karşılanır. Tek kullanımlık ürünlerin, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini ve kişiye özel olarak üretilen ürünler (isim yazan ürünler), lüks ve tasarım kategorisindeki ürünler ve kullanılmış ürünler iade alınmaz.

Tüm stoğu tükenmiş ve yayından kaldırılmış ürünlerin numara değişimi veya iadesi yapılamaz.

İade veya değişim işlemini nasıl gerçekleştiririm ?

Siparişinizde birden fazla ürün var ise kısmi olarak veya tamamen değişim yapabilmek için aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin değişimini eya iadesini sağlayabilirsiniz.

    -Değişim / iade yapacağınız ürünü , aşağıdaki şartlarda bize ulaştırabilirsiniz

1. Kullanılmamış  (orjinalliği bozulmamış), yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş ürünü   

2. Ürünün orjinal kutusunu, 

3. Ürün ile birlikte gönderilen tüm aksesuarları

ARAS KARGO'nun herhangi bir şubesi üzerinden 2216654551427  nolu cari kodu ile kargonuzun gönderimini sağlayabilirsiniz.

 İade formuna değişim ya da iade yapılacağını ibraz etmeniz işlemlerinizi hızlandıracaktır. Belirtmemeniz halinde iadeniz depoya ulaştığı anda müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecek ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. ARAS KARGO'nun herhangi bir şubesi üzerinden 2216654551427  nolu cari kodu ile kargonuzun gönderimini sağlayabilirsiniz.

    - Değişim kargonuzu gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden gönderdiğiniz kargo'ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

   -  Değişim farklı ürünlerle de değişim yapılabilir, ürün tutarının aynı olması gerekmemektedir, değişim sonucu yeni ürün tutarı hesaplanır ve fark varsa kapıda ödemeli şekilde gönderilir. Değişim ürünlerinin daha uygun fiyatlı olması durumunda ücret farkı ödeme yönteminize iade edilir.. .

İadelerde ürün firmamıza ulaştığında  tahsilat, kargo masrafları, kampanya indirimleri ile varsa  iade işlemi için  havale yada EFT gönderi masrafları, ücretten düşürülerek hesabınıza kalan miktar tam olarak yatırılır. İadesi kabul edilen ürünlerin para iadesini 20 iş günü tamamlar.Satışı kapanmış ürünlerde iade ve değişim yapılmaz. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.  Değişim talebinde bulunmuşsanız yeni ürün aynı gün içerisinde kargoya verilir.

İade/Değişim kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

www.bescobel.com hatalı ürün gönderimlerinde kargo masraflarını ödemeyi kabul eder. Hatalı ürün siparişinizdeki ürünlerden farklı bedendeki ve kusurlu ürünleri kapsar. Hatalı ürün gönderimlerinde kargo ücreti ödememek için müşteri hizmetlerimizi aramanız ve iade talebinizi oluşturmanız gereklidir. Aksi takdirde iade talebi başlatılmamış hatalı ürünlere ait kargolar kabul edilmez. Beden değişimi, ürün değişimi ve ürün iadelerinde  kargo ücreti müşteri tarfından ödenir. Değişimlerde ise tarafımıza ulaşan ürünler ücretsiz olarak tekrar alıcıya gönderilir. İade talebiyle bescobel.com'a gönderdiğiniz ürünleri ARAS KARGO 'nun herhangi bir şubesi üzerinden  2216654551427  nolu cari kodu ile kargonuzun gönderimini sağlayabilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR