1. SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?

Oluşturmuş olduğunuz siparişlerinizin iptali için [email protected] e-posta adresine veya +90 (551) 194 04 47 no'lu sipariş hattımıza arama yaparak veya whatsapp yolu ile iletebilirsiniz. İlgili birimimiz iptalini istediğiniz siparişinizin kontrolünü sağlayıp, iptalini gerçekleştirecektir.

 

2. SATIN ALMIŞ OLDUĞUM ÜRÜNLERİ NASIL İADE EDEBİLİRİM?

Ürünü teslim aldıktan sonra iade etmek isterseniz, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde koşulsuz iade edebilirsiniz.

 

İade edeceğiniz ürünü ambalajı / paketi ve varsa aksesuarlarıyla birlikte bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde kargoya vermelisiniz.

 

İade etmek istediğiniz ürünleri ARAS KARGO'dan 2216654551427 numaralı kod ile karşı ödemeli olarak, diğer kargo firmalarından kendiniz ödeyerek gönderebilirsiniz. Ürünün iadesinin onaylanması için ürün tekrar satılabilirlik halini korumalıdır. (Tadilat işlemi görmemiş, kullanılmamış, kirlenmemiş, yıkanmamış ve üzerine koku sinmemelidir.)

 

Ürün elimize ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde açılır ve iade süreci başlar. İade birimi tarafından ürünle ilgili gerekli kontrollerin yapılmasının ardından iade talebinin onaylanması durumunda 3(üç) iş günü içerisinde para iadesi ödeme yönteminize bağlı olarak banka hesabınıza veya kredi kartınıza yansır.

İade ücret ödemeleri İBAN (TR ile başlayan) hesaplarına yapılmaktadır. İBAN bilgilerinizi +90 (552) 832 68 32 no'lu telefon  numarası ile WHATSAPP üzerinden iletişime geçerek bildirmeniz gerekmektedir.

3. ÜRÜN DEĞİŞİMİ YAPABİLİR MİYİM?

Teslim aldığınız ürünün değişimi için İade Koşullarını sağlayarak tarafımıza ilettikten sonra ilgili yeni ürün ile değişim gerçekleştirebilirsiniz.

 4. HESABIMA YAPILAN PARA İADESİNİ GÖREMİYORUM. NE YAPMALIYIM?

Bu durum bankanız ile ilgilidir. Bankanız para iadesini hesap hareketlerinize hemen yansıtmayabilir. İade süreci ile ilgili sorun yaşıyorsanız +90 (551) 194 04 47 no'lu Sipariş Hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 5. İPTAL ETTİĞİM ÜRÜNÜ TEKRAR SİPARİŞ VEREBİLİR MİYİM?

İptal ettiğiniz ürünler stoklarımızda mevcutsa yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.

İade gönderilecek ürünün, iade kargo bedeli, ödemeniz yapılırken otomatik olarak yatırılan ücretten kesilir 

İyi Alışverişler Dileriz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR